Sada modelovacích kostíc PME veľká - PME

Sada modelovacích kostíc PME veľká - PME

24.46 EUR

Váš obľúbený produkt, Sada modelovacích kostíc PME veľká - PME so známou značkou PME - tento hit môžete zohnať s výnimočnou zľavou za 23.26 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5060047069816
Do obchodu

Popis

PME

Hit poslednej doby, Sada modelovacích kostíc PME veľká - PME s pečaťou kvality PME - tento artikel je v tento okamih extra lacno za 22.57 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Modelovacie kostice na modelovanie postaviček, kvetinek a ďalších drobnejších tvarov.

 

Obojstranné kostice nepostrádateľnou súčasťou každého cukrára. Tenkými koncovkami môžete naznačovať obrysy postáv, vytvárať ryhy na požadovaných miestach, vlnky na vodných plochách, vlasy na postavičkách, žilkovanie na listoch a ďalšie detaily.

Okrúhlymi koncovkami uhladíte ostré hrany kvetov a listov alebo nimi vytvoríte vypuklý tvar okvetných lístkov z modelovacích a poťahovacích hmôt. Ďalšími kosticami vytvoríte dekoratívne prvky na poťahovacích a modelovacích hmotách. Môžete nimi vytvárať ozdobné Parametre produktu Sada modelovacích kostíc PME veľká - PME

  • Názov: Sada modelovacích kostíc PME veľká - PME
  • EAN: 5060047069816
  • Výrobca: PME
  • Cena: 22.57 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sada modelovacích kostíc PME veľká - PME

Sada modelovacích kostíc PME veľká - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky