Sada na tvorbu fialiek a sirôtok (Pansy & Violet) - JEM

Sada na tvorbu fialiek a sirôtok (Pansy & Violet) - JEM

14.8 EUR

Dnes je tu pre vás Sada na tvorbu fialiek a sirôtok (Pansy & Violet) - JEM čo nám vyrába JEM - tento artikel čaká na vás za jedinečnú cenu 14.06 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

JEM

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Sada na tvorbu fialiek a sirôtok (Pansy & Violet) - JEM pochádzajúce od značky JEM - tento hit získate za jedinečnú cenu 13.64 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Sada na tvorbu fialiek a sirôtok.

Sada obsahuje tvary na vytláčanie kvetov a lístkov sirôtok a fialiek. Tými môžete zdobiť elegantné aj veselé torty na narodeniny, svadbu a ďalšie príležitosti. Doplníte nimi kvetinovú lúku a ozdobíte cupcakes pre dievčatá a dámy.

Na farbenie použite gélové alebo tekuté farby. Pre lesklé alebo tieňové efekty môžete použiť perleťové prachové farby. Kvety môžete na tortu upevňovať jedlým lepidlom alebo kráľovskou  glazúrou alebo ich napichujte na drôty určené na

Parametre produktu Sada na tvorbu fialiek a sirôtok (Pansy & Violet) - JEM

  • Názov: Sada na tvorbu fialiek a sirôtok (Pansy & Violet) - JEM
  • EAN:
  • Výrobca: JEM
  • Cena: 13.64 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sada na tvorbu fialiek a sirôtok (Pansy & Violet) - JEM

Sada na tvorbu fialiek a sirôtok (Pansy & Violet) - JEM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky