Samolepky KRTKO 10 - ORION

Samolepky KRTEK 10 - ORION

1.05 EUR

Špičkový tovar, Samolepky KRTEK 10 - ORION od top výrobcu ORION - tento artikel je v túto chvíľu v bombastické akcii za 1.05 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 8592381133382
Do obchodu

Popis

ORION

V akcii je len tu Samolepky KRTEK 10 - ORION od spoločnosti ORION - tento artikel musíte mať v akcii za 1.05 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Samolepky s Krtkem využijete při přípravě ovocných, zeleninových i masových svačinek pro ty nejmenší. Můžete si tak popsat z čeho jste svačinky připravili nebo pro koho v případě, že chcete někoho obdarovat. Veselé obrázky Krtka a jeho kamarádů děti potěší. Sklenička se svačinkovou pro ně bude velmi lákavá. Sada 10 ks s různými motivy. Rozměry: 5x3 cm. Samolepky s Krtkem využijete při přípravě ovocných, zeleninových i masových svačinek pro ty nejmenší. Můžete si tak popsat z čeho jste svačinky připravili nebo pro koho v případě, že chcete někoho obdarovat. Veselé obrázky Krtka a jeho kamarádů děti potěší. Sklenička se svačinkovou pro ně bude velmi lákavá. Sada 10 ks s různými motivy. Rozměry: 5x3 cm.

Parametre produktu Samolepky KRTEK 10 - ORION

  • Názov: Samolepky KRTEK 10 - ORION
  • EAN: 8592381133382
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 1.05 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Samolepky KRTKO 10 - ORION

Samolepky KRTEK 10 - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky