Samolepky KRTKO prázdne 12 - ORION

1.12 EUR

Výnimočný tovar, Samolepky KRTKO prázdne 12 - ORION od firmy ORION - tento tovar si môžete nechať dodať za výhodnú cenu 1.05 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 8592381137083
Do obchodu

Popis

ORION

Hit z katalógu: Samolepky KRTKO prázdne 12 - ORION od známeho výrobcu ORION - tento hit môžete zaobstarať pri práve prebiehajúcej akcii za 1.05 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Samolepky s Krtkom využijete na označenie ovocných, zeleninových alebo aj mäsových pochúťok pre najmenších. Sada obsahuje 12 rôznych motívov samolepiek.

Samolepky s Krtkom využijete pri príprave ovocných, zeleninových aj mäsových pochúťok pre najmenších. Môžete si tak popísať z čoho ste desiaty pripravili alebo pre koho, v prípade, že chcete niekoho obdarovať. Veselé obrázky Krtka a jeho kamarátov deti potešia. Môžu si ich nalepiť aj kamkoľvek inam.

Súprava 12 ks s rôznymi motívmi obľúbeného krtka.

Parametre produktu Samolepky KRTKO prázdne 12 - ORION

  • Názov: Samolepky KRTKO prázdne 12 - ORION
  • EAN: 8592381137083
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 1.05 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Samolepky KRTKO prázdne 12 - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky