Scaldis Dark - tmavá čokohmota - Zeelandia

Scaldis Dark - tmavá čokohmota - Zeelandia

62.2 EUR

V zľave je Scaldis Dark - tmavá čokohmota - Zeelandia od populárnej značky Zeelandia - tento produkt máte na dosah ruky v bombastické akcii za 59.22 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Veľmi žiadaný produkt, Scaldis Dark - tmavá čokohmota - Zeelandia od populárneho výrobcu Zeelandia - tento hit môžete zohnať v neopakovateľnej akcii za 57.48 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí..

Plastická tuková poleva na poťahovanie tort - imitácia tmavej čokolády. Balené 2x5 kg.

Scaldis Dark - Plastická tuková poleva na poťahovanie tort - imitácia tmavej čokolády. Balené 2x5 kg.

Tuková poleva tmavej čokoládovej farby je určená na zdobenie tort a ďalších zákuskov, je vytvorená na báze rastlinného tuku. Hmota má kakaovú chuť a vôňu. Je plastická, a tak z nej možno vytvárať aj ozdoby na povrch torty. Po zhotovení požadovanej dekorácie alebo po preliatí povrchu zákuskov si zanecháva lesklý tvar. Hmotu je potrebné rozohriať pri 35 -40 ⁰C. Na pripravený silikónový plát nalejte čoko hmotu a rovnomerne rozotrite cukrárskou špachtľou. Nechajte trocha stuhnúť a vykrojte požadovaný kraj. Môžete tiež zoškrabovať tenké dlhé pláty, z ktorých vytvoríte naškrabané hobliny, ktorými môžete posypať tortu. Tmavú hmotu môžete oživiť bronzovým sprejom, ktorý dodá tortám luxusný vzhľad.

Ďalej tiež môžete kombinovať s bielou čoko hmotou. Na plát rozotrite tmavú hmotu, ktorú zoškrabete vrúbkovanou stierkou. Necháte zaschnúť. Potom prelejte bielu čokohmotou a po zaschnutí vykrojte požadované tvary. Na zhutnenie hmoty pre tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo.

Hmota imitujúca čokoládu určenú na dekoráciu cukrárskych výrobkov. Základom je rastlinný tuk podobný kakaovému maslu, má príjemnú čokoládovú chuť i vôňu. Rýchlo sa rozpúšťa, zostáva dlho lesklý a je stabilný aj pri vyšších teplotách. Je veľmi plastický, preto je vhodný na kreatívne zdobenie moderných cukrárskych výrobkov a namáčanie ovocia. Krásny lesklý povrch.

Postup: Hmotu roztopte v cca 35 - 40 stupňoch (hmota je v vrecúšku, možno dať do mikrovlnky alebo do vody). Roztopenú hmotu vylejete na hrubší sáčok alebo silikónovú dosku, roztiahnite na tenko a nechajte stuhnúť. Skôr než úplne stuhne, vykrojte požadovaný tvar. Pekne drží, hmota je rovná a lesklá. Dobre drží tvar.

Parametre produktu Scaldis Dark - tmavá čokohmota - Zeelandia

  • Názov: Scaldis Dark - tmavá čokohmota - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 57.48 EUR
  • Energetická hodnota: 573 kcal
  • Tuky: 41,8 g
Pozrite si všetky produkty značky
Scaldis Dark - tmavá čokohmota - Zeelandia

Scaldis Dark - tmavá čokohmota - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky