Sedačka do vany - ORION

Sedačka do vany - ORION

26.08 EUR

V akcii je práve teraz Sedačka do vany - ORION pochádzajúce od značky ORION - tento produkt predávame v neopakovateľnej akcii za 26.08 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Kategória: 
Značka: 
SKU: 8695024090506
Do obchodu

Popis

ORION

Tradičný bestseller, Sedačka do vany - ORION pochádzajúce od značky ORION - tento hit nájdete za perfektnú cenu 26.08 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Sedačka do vany - osvědčený pomocník v novém provedení lesklého chromu a bílého plastu Vám zaručí maximální pohodlí při sprchování ve vaně, mytí nohou, při péči o nemohoucí a nemocné.Její konstukce umožňuje využití na všech velikostech běžných van - šíře v rozmezí 42 - 65 cm.Rozměry sedátka: (šxh) 36x26 cm.Nosnost 150 kg. Sedačka do vany - osvědčený pomocník v novém provedení lesklého chromu a bílého plastu Vám zaručí maximální pohodlí při sprchování ve vaně, mytí nohou, při péči o nemohoucí a nemocné.Její konstukce umožňuje využití na všech velikostech běžných van - šíře v rozmezí 42 - 65 cm.Rozměry sedátka: (šxh) 36x26 cm.Nosnost 150 kg.

Parametre produktu Sedačka do vany - ORION

  • Názov: Sedačka do vany - ORION
  • EAN: 8695024090506
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 26.08 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sedačka do vany - ORION

Sedačka do vany - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky