Silikónová forma 3D s diamantovými plôškami Gioia - Silikomart

Silikónová forma 3D s diamantovými plôškami Gioia - Silikomart

27.49 EUR

Top produkt, Silikónová forma 3D s diamantovými plôškami Gioia - Silikomart od populárneho výrobcu Silikomart - tento artikel neprepásnite za skvelú cenu 27.49 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 8051085312337
Do obchodu

Popis

Silikomart

Akostný Silikónová forma 3D s diamantovými plôškami Gioia - Silikomart od popredného výrobcu Silikomart - tento produkt obchodujeme za perfektnú cenu 27.49 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Forma na moderné torty talianskej značky Silikomart, skvelá na torty so zrkadlovou polevou alebo velvet - zamatové torty.

Vďaka forme Silikomart Gioia (Radosť) bude na vašom stole vyniknúť nádherná krása vzácneho kameňa. Jeho mnohotvárny vzor, rovnako ako šperky, vás na prvý pohľad uchváti. Či už použijete treba Ruby ružovú, zlatú či bielu čokoládu, zrkadlovú polevu alebo tortu nastriekate zamatovým sprejom, v každom prípade svojich hostí očaríte. Takýto torta proste ešte nevideli.

Forma je vybavená revolučným vnútorným rámčekom, ktorý vašim výtvorom dáva mierne guľatý základ. Gioia zaručuje dokonalé výsledky nielen ako semifredo alebo penový zákusok, ale aj v pečené verzii.

Geometrický dizajn formy je krásny pre všetky druhy príležitostí.

Forma Silikomart je vhodná pre rúru aj chladničku či mrazničku. Odoláva teplotám od -60 ° C do 230 ° C. Možno ju používať v umývačke riadu.

Objem: 1660 ml
Veľkosť: cca 21 cm v priemere a 7 cm na výšku
Vyrobená zo zdravotne nezávadného silikónu.

Parametre produktu Silikónová forma 3D s diamantovými plôškami Gioia - Silikomart

  • Názov: Silikónová forma 3D s diamantovými plôškami Gioia - Silikomart
  • EAN: 8051085312337
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 27.49 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma 3D s diamantovými plôškami Gioia - Silikomart

Silikónová forma 3D s diamantovými plôškami Gioia - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky