Silikónová forma - Anjelik - chlapec -

Silikónová forma - Anjelik - chlapec -

29.17 EUR

Urobte si radosť: Silikónová forma - Anjelik - chlapec - od producenta - tento produkt doručujeme v časovej obmedzenej zľave za 29.79 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Urobte si radosť: Silikónová forma - Anjelik - chlapec - od originálneho výrobcu - tento artikel pořizujte pri práve prebiehajúcej akcii za 28.91 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť..

Pružná silikónová forma Anjelik, ideálna na rýchlu výrobu jedlej dekorácie pre malého anjelika. Dekoráciu vyrobíte z akejkoľvek modelovacej hmoty.

Pružná silikónová forma na rýchlu výrobu jedlej dekorácie - anjelika, ktorú vyrobíte z akejkoľvek modelovacej hmoty (marcipán, modelovací fondán, white icing a pod.).

Pred prvým použitím formu umyte v teplej vode so saponátom a nechajte dôkladne vyschnúť. Potom formu jemne vytrite práškovým cukrom, škrobom a pod. a postupne vtláčajte hmotu. Aby pri vyberaní z formy nedošlo k deformácii, nechajte chvíľu podchladiť v mrazničke. Tvar sa vyklopí ľahšie a bez deformácie tvaru i obvodu.

Pokiaľ chcet

Parametre produktu Silikónová forma - Anjelik - chlapec -

  • Názov: Silikónová forma - Anjelik - chlapec -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 28.91 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma - Anjelik - chlapec -

Silikónová forma - Anjelik - chlapec -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky