Silikónová forma Bubliny - Bolle - Silikomart

Silikónová forma Bubliny - Bolle - Silikomart

23.47 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Silikónová forma Bubliny - Bolle - Silikomart s trendy značkou Silikomart - tento artikel čaká na vás za bombastickú cenu 23.47 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8051085304721
Do obchodu

Popis

Silikomart

Dnes je tu pre vás Silikónová forma Bubliny - Bolle - Silikomart značky Silikomart - tento tovar si môžete objednať za úžasnú cenu 23.47 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Moderná silikónová forma Bubliny - Silikomart Mould Bolle.

Konvexné forma Silikomart je krásna forma na výrobu dobrôt, pien a pečených pochúťok a obľúbených zamatových tort a zákuskov. Konštrukcia formy je skutočným prekvapením, moderný tvar s malými bublinami. Forma má šikovný vnútorný okraj, ktorý dáva základni vašich výtvorov ľahký guľatý tvar.

Forma Silikomart je vhodná pre rúru, chladničku aj mrazničku. Je vhodná pre teploty od -60 ° C do 230 ° C. Formu môžete umývať umývačke riadu.

Objem: 1600 ml.

Rozmery: priemer približne 22 cm a výška 5,5 cm

Parametre produktu Silikónová forma Bubliny - Bolle - Silikomart

  • Názov: Silikónová forma Bubliny - Bolle - Silikomart
  • EAN: 8051085304721
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 23.47 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Použití: vhodné do myčky nádobí, v elektrické troubě, v plynové troubě, v horkovzdušné troubě, v ledničce, v mrazničce
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma Bubliny - Bolle - Silikomart

Silikónová forma Bubliny - Bolle - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky