Silikónová forma - kvet pupenca / ibišteka -

Silikónová forma - kvet pupenca / ibišteka -

23.61 EUR

Prestížny Silikónová forma - kvet pupenca / ibišteka - od popredného výrobcu - tento tovar si môžete nechať doručiť za výhodnú cenu 24.12 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tradičný bestseller, Silikónová forma - kvet pupenca / ibišteka - kvalitné značky - tento produkt predávame za jedinečnú cenu 23.41 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Silikónová forma na kvety z marcipánu či fondánu. Pre dokonalé kvietky ibišteka či pupenca, ktoré prirodzene vyniknú aj na slávnostnej torte.

Opäť duble kvet zo silikónu a kovová vykrajovačka.

Postup máme osobne vyskúšaný: z marcipánu alebo fondánu na jemné modelovanie vytvoríme guľôčku s priemerom cca 1,5 cm a tú vložíme do silikónovej formy s otvorom. Pritlačením druhej formy docielime obojstranné žilkovanie a prehnutie kvetu.

Aby sa cukrárovi lepšie tvorilo, je dobre formu zľahka vytrieť štetcom namočeným v jemnom práškovom cukre (škrobu a pod.). Vo forme však nesmú zostať nánosy púdru. Pri mandľovom marcipáne formu vysypávať netreba, keďže ten je mastný a hmota sa neprilepí na formu.

Vytlačený kvet, ktorý zostane napichnutý na forme s tŕňom, môžeme nechať mierne podchladiť, následne vyberieme a dáme doschnúť do formovača. Ak si potrebujete urýchliť prácu, môžete miernym tlakom na formu kvet odlepiť a jemne vyzliecť.

Samozrejme, že môžeme použiť zafarbenú hmotu alebo aj základnú bielu. Zafarbenú dotónujeme púdrovými farbami, bielu môžeme ľubovoľne tónovať pudrovkami, fixkami a pod.

Množstvo - sada

Rozmer: veľkosť pr. 50 mm, hĺbka kvetu 30 mm.

Parametre produktu Silikónová forma - kvet pupenca / ibišteka -

  • Názov: Silikónová forma - kvet pupenca / ibišteka -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 23.41 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma - kvet pupenca / ibišteka -

Silikónová forma - kvet pupenca / ibišteka -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky