Silikónová forma - morská panna

Silikónová forma - morská panna, delfín -

13.85 EUR

Ponuka pre vás: Silikónová forma - morská panna, delfín - od top značky - tento artikel pořizujte za perfektnú cenu 14.15 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Veľmi obľúbený produkt Silikónová forma - morská panna, delfín - čo odoberáme od výrobcu - tento hit ľahko nájdete výhodne za 13.73 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Silikónová forma na rýchle vytvorenie morskej panny a delfína z modelovacej hmoty či čokolády.

Poťahované torty s modelovanými kvetmi, postavičkami, zvieratkami a inými tvarmi sú teraz v trende. Ak nezvládate modeláciu alebo vás tlačí čas, môžete s úspechom siahnuť do veľkej ponuky silikónových foriem, v ktorých vytvarujete jedlú modelovacie hmotu, ale aj odlejete čokoládovú dekoráciu. Všetko rýchlo, presne a s úspechom. Potom stačí už len dofarbiť a aranžovať. Tu ponúkame morskú inšpiráciu - morská panna s delfínmi.

<

Parametre produktu Silikónová forma - morská panna, delfín -

  • Názov: Silikónová forma - morská panna, delfín -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 13.73 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma - morská panna

Silikónová forma - morská panna, delfín -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky