Silikónová forma na makrónky - ORION

Silikónová forma na makrónky - ORION

8.58 EUR

Diskontný Silikónová forma na makrónky - ORION od top značky ORION - tento artikel je tu pre vás s úžasnou cenovkou 8.6 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8592381118532
Do obchodu

Popis

ORION

Jasný hit, Silikónová forma na makrónky - ORION od populárneho výrobcu ORION - tento tovar si môžete zakúpiť v úžasnej akcii za 8.6 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Silikónová forma na makrónky, ale využijete ju aj kokosky, pusinky, laskonky či miniveterníky.

Vďaka silikónovej podložke docielite rovnaké pravidelné tvary makróniek. Hladko rezanou trubičkou alebo trezírovacím sáčkom tvorte kolieska na podložku, s ktorou škrupiny rovno upečiete, a vďaka hladkému povrchu ich ľahko oddelíte. Podložku môžete použiť aj na pečenie pusiniek, kokosiek a ďalšieho snehového pečiva, ktorým zaistíte, že bude jeden kúsok ako druhý. Silikónová podložka je odolná voči nízkym aj vysokým teplotám od - 40 do 230 ⁰C.

Forma na prípravu makróniek, francúzskych sladkých špecialít, farebných mandľových koláčikov, snehových pusiniek, laskoniek, miniveterníkov z odpaľovaného cesta. Príprava je veľmi jednoduchá, výsledok vynikajúci. Forma ponúka prípravu makróniek dvoch veľkostí - s priemerom 3,6 cm a 2,3 cm. Formu si môžete upraviť podľa plechu - buď ju odstihnete a alebo na jednej strane plechu necháte formu na boku plechu a ten rad formičiek neplníte.

Materiál: silikón - znáša teplotu -40 ° C do + 300 ° C. Jednoduchá údržba. Možno umývať v umývačke riadu.

  • Materiál: silikón
  • Farba: hnedá
  • Rozmery: 28,5 x 25,5 x 0,3cm

Parametre produktu Silikónová forma na makrónky - ORION

  • Názov: Silikónová forma na makrónky - ORION
  • EAN: 8592381118532
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 8.6 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma na makrónky - ORION

Silikónová forma na makrónky - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky