Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček) - FPC Sugarcraft

Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček) - FPC Sugarcraft

11.4 EUR

No a toto chcete: Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček) - FPC Sugarcraft od firmy FPC Sugarcraft - tento tovar si môžete nechať poslať s unikátnou zľavou za 11.69 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FPC Sugarcraft

Trendy Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček) - FPC Sugarcraft od obľúbenej značky FPC Sugarcraft - tento artikel neprepásnite v hustej akciu za 11.35 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček)

Natlačením gúm-pasty a ďalších modelovacích alebo poťahovacích hmôt a marcipánu do silikónovej formičky získate postavičku slona, ktorú ozdobíte slávnostné narodeninové torty nielen pre deti. Tento symbol šťastia môžete posadiť aj na torty a cupcakes pre dospelých. Na pripevnenie na tortu použite najlepšie špáradlo alebo jedlé lepidlo. Postavičku môžete na detských tortách doplniť aj ďalšími modelovanými zvieratkami a hračkami. Pomocou gélových a tekutých farieb môžete dokresľovať nielen slona, ale aj ďalšie ozdobné prvky na obalené torty - lopty, balóniky, špirálky a ďalšie ornamenty a tvary. K dodaniu odleskov použite prachové farby s perleťou.

Použitie: potrebnú časť modelovacej hmoty silno vtlačte do formičky. Nechajte hmotu chvíľu stvrdnúť a potom opatrne vyberte a dokreslite.

Parametre produktu Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček) - FPC Sugarcraft

  • Názov: Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček) - FPC Sugarcraft
  • EAN:
  • Výrobca: FPC Sugarcraft
  • Cena: 11.35 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček) - FPC Sugarcraft

Silikónová forma Nursery Elephant (Sloneček) - FPC Sugarcraft

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky