Silikónová forma - Pery - Bozk -

7.13 EUR

V zľave je Silikónová forma - Pery - Bozk - čo nám vyrába - tento hit ľahko nájdete v jedinečnej akcii za 6.88 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hit poslednej doby, Silikónová forma - Pery - Bozk - od výrobcu - tento hit zoženiete po zlacnenie za 6.88 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Silikónová forma - Pery - Bozk

Silikónovú formičku oceníte pri tvorbe dekorácií. Natlačením modelovacej alebo poťahovacej hmoty do formy vytvoríte ozdobu na poťahova torty. Vyrobenú ozdobu môžete dofarbovať tekutými alebo gélovými farbami. Pre jemný farebný a lesklý nádych použite prachové perleťové farby. Na pripevnenie na poťahovanú tortu alebo cupcakes použite jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Použitie: potrebnú časť modelovacej hmoty silno vtlačte do formičky. Nechajte hmotu chvíľu stvrdnúť a potom opatrne vyberte a dokreslite.

Materiál: silik

Parametre produktu Silikónová forma - Pery - Bozk -

  • Názov: Silikónová forma - Pery - Bozk -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 6.88 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky

Silikónová forma - Pery - Bozk -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky