Silikónová forma Prepletený - Intreccio - Silikomart

31.53 EUR

Obľúbený produkt Silikónová forma Prepletený - Intreccio - Silikomart čo berieme od značky Silikomart - tento tovar zakúpite po zľave za 30.3 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 8051085312290
Do obchodu

Popis

Silikomart

Spokojnosť prinášajúci Silikónová forma Prepletený - Intreccio - Silikomart pochádzajúce od značky Silikomart - tento tovar si môžete nechať doručiť za úžasnú cenu 30.3 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Moderné silikónová forma v podobe prepletených povrázkov - Silikomart Mould Intreccio.

Unikátna silikónová 3D forma Intreccio od talianskej dizajnovej značky Silikomart je moderná forma ideálna na výrobu polotovarov, penových alebo pečených dezetů a tort, ideálny pre obľúbené a moderné torty so zamatovým povrchom alebo naopak vo variante so zrkadlovou polevou. Dynamický vzor pripomína pretkané, skrížené a viazané pramene či šnúrky vytvárajúce jemnú výzdobu, vďaka ktorej bude každá príležitosť pre pohostenie naozaj ojedinelá a slávnostné. Forma je vybavená revolučným vnútorným rámčekom, ktorý vašim výtvorom dáva mierne guľatý základ.

Forma Silikomart je vhodná pre rúru, chladničku aj mrazničku. Odoláva teplotám od -60 ° C do 230 ° C. Forma je umývateľná v umývačke riadu.

Objem: 1650 ml.

Veľkosť: cca 21 x 7 cm.

Parametre produktu Silikónová forma Prepletený - Intreccio - Silikomart

  • Názov: Silikónová forma Prepletený - Intreccio - Silikomart
  • EAN: 8051085312290
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 30.3 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Silikónová forma Prepletený - Intreccio - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky