Silikónová forma - Tri šteniatka -

Silikónová forma - Tri šteniatka -

41.7 EUR

Akostný Silikónová forma - Tri šteniatka - od populárneho výrobcu - tento hit zoženiete s extra zľavou za 42.6 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ponuka pre vás: Silikónová forma - Tri šteniatka - značky - tento produkt máte za pár kliknutí takmer zadarmo za 41.34 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Pružná silikónová forma na rýchlu výrobu jedlej dekorácie roztomilých šteniatok z akejkoľvek modelovacej hmoty.

Pružná silikónová forma na rýchlu výrobu jedlej dekorácie z akejkoľvek modelovacej hmoty (marcipán, fondán, modelovacie hmoty, white icing a pod.).

Pred prvým použitím formu umyte v teplej vode so saponátom a nechajte dôkladne vyschnúť. Potom jemne vytrite formu práškovým cukrom, škrobom a pod. a postupne natlačte hmotu. Aby nedošlo k deformácii pri vyberaní z formy, nechajte chvíľu podchladiť v mrazničke. Tvar sa ľahšie vymrští; bez deformácie tvaru i obvodu.

Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma - Tri šteniatka -

Silikónová forma - Tri šteniatka -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky