Silikónová forma - zajačik a kačička -

Silikónová forma - zajačik a kačička -

10.17 EUR

Prvotriedný Silikónová forma - zajačik a kačička - od kvalitnej značky - tento produkt obchodujeme výhodne za 10.39 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No a toto chcete: Silikónová forma - zajačik a kačička - s akostnou značkou - tento hit môžete zaobstarať extra výhodne za 10.08 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Silikónová forma na rýchlu modeláciu zajačika a kačičky, lebo zvieratiek na detských tortách nikdy nie je dosť.

Poťahované torty s modelovanými kvetmi, postavičkami, zvieratkami a inými tvarmi sú teraz v trende. Ak nezvládate modeláciu alebo vás tlačí čas, môžete s úspechom siahnuť do veľkej ponuky silikónových foriem, do ktorých jednoducho natlačíte jedlú modelovacie hmotu, alebo odlejete čokoládovú dekoráciu. Všetko rýchlo, presne a s úspechom. Potom stačí už len dofarbiť a aranžovať. Podchladením vyklopíte precízny tvar.

Táto ponuka je v tvare zajačika - 75 mm a kačičky - 38 mm.

Parametre produktu Silikónová forma - zajačik a kačička -

  • Názov: Silikónová forma - zajačik a kačička -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 10.08 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová forma - zajačik a kačička -

Silikónová forma - zajačik a kačička -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky