Silikónová formička Bordúra vzorovaná - Alphabet Moulds

Silikónová formička Bordúra vzorovaná - Alphabet Moulds

17.36 EUR

Hit z katalógu: Silikónová formička Bordúra vzorovaná - Alphabet Moulds od známej značky Alphabet Moulds - tento tovar si môžete zaobstarať v úžasnej akcii za 17.65 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Alphabet Moulds

Dnes je tu pre vás Silikónová formička Bordúra vzorovaná - Alphabet Moulds kvalitné značky Alphabet Moulds - tento hit získate po zlacnenie za 17.13 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Silikónová formička Bordúra vzorovaná

Rozmer formičky 210x40mm. Samotná bordúra má rozmer 190mmx20mm. Použitie: pred prvým použitím formu umyte a dobre osušte. Vytvorte si malú guľôčku poťahovacie hmoty a tú vtlačte do formy. Vršok zrežte do roviny. Pre lepší výsledok je lepší hmotu nechať úplne stvrdnúť (pôjde lepšie vybrať). Odporúčame dať formičku na chvíľu do mrazničky. Potom opatrne vyberte a dofarbite podľa Vašej fantázie.

Formičku môžete použiť obojstranne na vytváranie ozdobných motívov na poťahovacie a modelovacie hmoty. Hmotu môžete natlačiť do formy a po zaschnutí vyberiete ozdobný pásik, ktorým ozdobíte poťahované torty po obvode. Formou môžete tiež vytláčať tvary z poťahovacích hmôt.

Rozmer formičky 210 x 40 mm.
Samotná bordúra má rozmer 190 mm x 20 mm.

Použitie: pred prvým použitím formu umyte a dobre osušte. Vytvorte si malú guľôčku poťahovacej hmoty a tú vtlačte do formy. Vršok zrežte do roviny. Pre lepší výsledok je lepšie hmotu nechať úplne stvrdnúť (pôjde lepšie vybrať). Odporúčame dať formičku na chvíľu do mrazničky. Potom opatrne vyberte a dofarbite podľa vlastnej fantázie.

Parametre produktu Silikónová formička Bordúra vzorovaná - Alphabet Moulds

  • Názov: Silikónová formička Bordúra vzorovaná - Alphabet Moulds
  • EAN:
  • Výrobca: Alphabet Moulds
  • Cena: 17.13 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová formička Bordúra vzorovaná - Alphabet Moulds

Silikónová formička Bordúra vzorovaná - Alphabet Moulds

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky