Silikónová formička Butterfly & Bee (Motýľ a včela) - FPC Sugarcraft

Silikónová formička Butterfly & Bee (Motýľ a včela) - FPC Sugarcraft

11.45 EUR

Exkluzívny Silikónová formička Butterfly & Bee (Motýľ a včela) - FPC Sugarcraft s trendy značkou FPC Sugarcraft - tento produkt obchodujeme za úžasnú cenu 11.69 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FPC Sugarcraft

Poctivý výrobok, Silikónová formička Butterfly & Bee (Motýľ a včela) - FPC Sugarcraft od kvalitného výrobcu FPC Sugarcraft - tento hit získate vo výpredajové akciu za 11.35 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Silikónová formička Motýľ a včela.

Silikónovou formičkou vytvoríte motýľa a včielku z modelovacích, poťahovacích hmôt alebo izomaltu, ktoré môžete použiť na dekorovanie tort s rôznou tematikou. Hodí sa na poťahované narodeninové torty pre deti i dospelých.

Motýľmi ozdobíte torty s prírodnými motívmi i abstraktné torty, ktoré vhodne doplníte napríklad kvietkami, maľovanými alebo vykrajovanými krajkami, perličkami, mašľami a pod. Včielkou ozdobíte torty predstavujúce rozkvitnutú lúku, včelí úľ, torty s rozprávkovou tematikou, budú sa hodiť aj na dekorovanie detských tort s Mackom Pú a ďalšími postavičkami. 

Na farbenie motýľa a včely používajte tekuté alebo gélové farby. Na vytváranie odleskov použite prachové perleťové farby. Krídla môžete potiahnuť priesvitnou neutrálnou farbou. Na kreslenie drobných detailov použite jedlé fixky. Na pripevnenie na tortu použite najlepšie jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Formička je vyrobená zo silikónu vhodného pre styk s potravinami. Formičky je možné použiť na tvarovanie modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Parametre produktu Silikónová formička Butterfly & Bee (Motýľ a včela) - FPC Sugarcraft

  • Názov: Silikónová formička Butterfly & Bee (Motýľ a včela) - FPC Sugarcraft
  • EAN:
  • Výrobca: FPC Sugarcraft
  • Cena: 11.35 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová formička Butterfly & Bee (Motýľ a včela) - FPC Sugarcraft

Silikónová formička Butterfly & Bee (Motýľ a včela) - FPC Sugarcraft

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky