Silikónová formička Fancy Hearts (Zdobená srdiečka) - FPC Sugarcraft

Silikónová formička Fancy Hearts (Zdobená srdiečka) - FPC Sugarcraft

16.53 EUR

Hit z katalógu: Silikónová formička Fancy Hearts (Zdobená srdiečka) - FPC Sugarcraft od známej značky FPC Sugarcraft - tento artikel nakupujte extra lacno za 15.78 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FPC Sugarcraft

Diskontný Silikónová formička Fancy Hearts (Zdobená srdiečka) - FPC Sugarcraft od spoločnosti FPC Sugarcraft - tento tovar si môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 15.31 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Silikónová formička v tvare Fancy Hearts (Zdobená srdiečka)

Silikónovú formu použite na vyrábanie zdobených srdiečok z modelovacích a poťahovacích hmôt a čokolády. Srdiečkami ozdobíte svadobné torty, romantické torty pre dievčatá a dámy, valentínske torty, ale aj cupcakes či sušienky.

Srdiečka vyniknú na poťahovaných tortách, kde ich môžete ľubovoľne rozmiestniť po povrchu. Takisto ich môžete usporiadať a vytvoriť tak reťaz lemujúcu obvod torty a pod. Do formičiek natlačte marcipán, gumpastu, chocoflex alebo ďalšie poťahovacie a modelovacie hmoty. Vytvorené tvary môžete ďalej farbiť tekutými alebo gélovými farbami. Pre perleťové odlesky použite púdrové farby s perleťou. Žiarivý vzhľad získate nástrekom sprejovými farbami, napríklad v zlatej alebo striebornej farbe.

Na pripevnenie na tortu použite najlepšie jedlé lepidlo, kráľovskú glazúru alebo rozpustenú čokoládu. Na dekorovanie sušienok použite najlepšie čokoládovú alebo marcipánovú výplň. Tvary na sušienky najlepšie pripevníte rozpustenou čokoládou alebo bielkovou polevou.

Formičky je možné použiť na tvarovanie modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Sú vyrobené zo silikónu vhodného pre styk s potravinami.

Parametre produktu Silikónová formička Fancy Hearts (Zdobená srdiečka) - FPC Sugarcraft

  • Názov: Silikónová formička Fancy Hearts (Zdobená srdiečka) - FPC Sugarcraft
  • EAN:
  • Výrobca: FPC Sugarcraft
  • Cena: 15.31 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová formička Fancy Hearts (Zdobená srdiečka) - FPC Sugarcraft

Silikónová formička Fancy Hearts (Zdobená srdiečka) - FPC Sugarcraft

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky