Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky) - FPC Sugarcraft

Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky) - FPC Sugarcraft

12.94 EUR

Vynikajúci Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky) - FPC Sugarcraft od originálneho výrobcu FPC Sugarcraft - tento produkt posielame v perfektnej akcii za 12.33 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 0000000000192
Do obchodu

Popis

FPC Sugarcraft

Poctivý výrobok, Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky) - FPC Sugarcraft od spoločnosti FPC Sugarcraft - tento tovar zakúpite za mimoriadne nízku cenu 11.97 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Silikónová formička Srdiečka a kvietky - rôzne tvary.

Silikónovou formičkou vytvoríte kvietky v dvoch veľkostiach a dve prehnuté srdiečka z poťahovacích alebo modelovacích hmôt, ktoré môžete použiť na dekorovanie tort s rôznou tematikou. Vytvorené dekorácie sa hodia na poťahované narodeninové torty pre deti i dospelých. Kvietkami ozdobíte torty s prírodnými motívmi, veselé detské torty, kde kvety doplnia napríklad vymodelované postavičky, princezné, hračky a ďalšie veselé ozdoby.

Pripevnením na tyčku alebo floristický drôt pomocou kúsku modelovacej alebo poťahovacej hmoty získate ozdobné zapichovátko, ktoré vynikne na všetkých narodeninových tortách. Kvietkami ozdobíte aj slávnostné narodeninové torty pre dámy. Srdiečkami môžete zdobiť zamilované valentínske torty, cupcakes i sušienky alebo svadobné poťahované torty.

Na farbenie kvietkov a srdiečok používajte tekuté alebo gélové farby. Na vytváranie odleskov použite prachové perleťové farby. Na pripevnenie na tortu použite najlepšie jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru

Silikónová formička.
Použitie: potrebnú časť modelovacej hmoty silno vtlačte do formičky. Hmotu nechajte chvíľu stvrdnúť a potom opatrne vyberte a dokreslite.

Parametre produktu Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky) - FPC Sugarcraft

  • Názov: Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky) - FPC Sugarcraft
  • EAN: 0000000000192
  • Výrobca: FPC Sugarcraft
  • Cena: 11.97 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky) - FPC Sugarcraft

Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky) - FPC Sugarcraft

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky