Silikónová formička na kvietky a listy -

Silikónová formička na kvietky a listy -

27.54 EUR

Neodoláte: Silikónová formička na kvietky a listy - s osvedčenou značkou - tento artikel je tu pre vás výhodne za 26.2 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 5060338140781
Do obchodu

Popis

Práve je za dobrú cenu Silikónová formička na kvietky a listy - od populárnej značky - tento produkt máte na dosah ruky v úžasnej akcii za 25.43 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Silikónová forma kvietky a lístky na výrobu jedlých dekorácií z modelovacích hmôt.

Ďalšia z mnohých silikónových foriem - tentokrát jemné kvietky a lístky. Silikónová forma na natlačenie modelovacej hmoty na výrobu jedlej dekorácie. Pružná forma zabezpečí perfektné vyklopenie namačkanej hmoty. Pred samotným vyklopením odporúčame podchladiť, aby nedochádzalo k deformácii tvaru.

Rozmery: fialka 4,5 cm, listy 2cm, 2,5cm a 3cm, ruže pr. 3cm, 2,5cm2,3cm - 3 veľkosti, drobné kvety od 1,3cm - 3,5cm. Spolu 8 tvarov a veľkostíParametre produktu Silikónová formička na kvietky a listy -

  • Názov: Silikónová formička na kvietky a listy -
  • EAN: 5060338140781
  • Výrobca:
  • Cena: 25.43 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová formička na kvietky a listy -

Silikónová formička na kvietky a listy -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky