Silikónová formička Orchid (Orchidea) - FPC Sugarcraft

Silikónová formička Orchid (Orchidea) - FPC Sugarcraft

12.29 EUR

Radosť prinášajúci Silikónová formička Orchid (Orchidea) - FPC Sugarcraft s pečaťou kvality FPC Sugarcraft - tento tovar si môžete nechať dodať za jedinečnú cenu 11.69 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FPC Sugarcraft

No tak toto je gól: Silikónová formička Orchid (Orchidea) - FPC Sugarcraft od populárnej značky FPC Sugarcraft - tento produkt máte za pár kliknutí extra výhodne za 11.35 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Silikónová formička Orchid (Orchidea)

Natlačením modelovacích alebo poťahovacích hmôt do formy vytvoríte kvietok, ktorým môžete zdobiť poťahované torty na rôzne príležitosti. Spolu s ďalšími kvetinami vytvoríte efektnú kyticu na poťahovaných svadobných i narodeninových tortách. Kvety použite aj na zdobenie detských tort alebo na dekorovanie tort pre deti spolu s rozprávkovými postavičkami, zvieratkami a ďalšími motívmi. Kvetinami môžete zdobiť aj cupcakes. Kvetmi ozdobte veľkonočné a jarné torty, cupcakes, sušienky a ďalšie výrobky.

Na pripevnenie na tortu použite najlepšie jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru. Kvety môžete farbiť gélovými alebo tekutými farbami. Pre vytvorenie lesklých odtieňov použite farby prachové s perleťou.

Parametre produktu Silikónová formička Orchid (Orchidea) - FPC Sugarcraft

  • Názov: Silikónová formička Orchid (Orchidea) - FPC Sugarcraft
  • EAN:
  • Výrobca: FPC Sugarcraft
  • Cena: 11.35 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová formička Orchid (Orchidea) - FPC Sugarcraft

Silikónová formička Orchid (Orchidea) - FPC Sugarcraft

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky