Silikónová formička perličky (korálky) guľaté 0,6 - 1 cm - ORION domácí potřeby

7.67 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Silikónová formička perličky (korálky) guľaté 0,6 - 1 cm - ORION domácí potřeby od obľúbenej značky ORION domácí potřeby - tento artikel nakupujte pri časovo obmedzenej akcii za 7.63 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

SKU: 8592381132026
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Top produkt, Silikónová formička perličky (korálky) guľaté 0,6 - 1 cm - ORION domácí potřeby s pečaťou kvality ORION domácí potřeby - tento hit ľahko nájdete s VIP zľavou pre každého za 7.63 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Silikónová formička perličky (korálky) guľaté 0,6 - 1 cm.

Natlačením modelovacej alebo poťahovacej hmoty do silikónových foriem vytvoríte šnúry korálok v troch veľkostiach. Korálkami môžete zdobiť poťahované torty rovno po obvode alebo korálky umiestnite na hornú časť torty. Z torty môžete tiež vešať korálky do oblúkov a spoje maskovať napríklad kvetinami alebo mašličkami. Touto dekoráciou ozdobíte svadobné torty, narodeninové torty pre deti i dospelých, môžete nimi olemovať aj cupcakes. Na poťahované zákusky korálky ľahko prilepíte jedlým lepidlom alebo kráľovskou glazúrou. Forma je vynikajúca na jednoduchú prípravu ozdôb v tvare perličiek z marcipánu alebo cukrárskych hmôt, a to rovno v troch veľkostiach. Naplnené formičky vložte na 5-10 minút do mrazničky a potom jemným zatlačením za dno vyklopte.

Materiál: silikón. Vhodné do umývačky riadu.

Rozmery: priemer perličiek 1cm / 0,9 cm / 0,6 cm.

Použitie: pred prvým použitím formu umyte a dobre osušte. Vytvorte si malú guľôčku poťahovacej hmoty a tú vtlačte do formy. Vršok zrežte do roviny. Pre lepší výsledok je lepšie nechať hmotu úplne stvrdnúť (pôjde lepšie vybrať). Odporúčame dať formu na chvíľu do mrazničky. Potom opatrne vyberte a dofarbite podľa vašej fantázie.

Parametre produktu Silikónová formička perličky (korálky) guľaté 0,6 - 1 cm - ORION domácí potřeby

  • Názov: Silikónová formička perličky (korálky) guľaté 0,6 - 1 cm - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381132026
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 7.63 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky

Silikónová formička perličky (korálky) guľaté 0,6 - 1 cm - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky