Silikónová formička perličky (korálky) guľaté - Maramisa

Silikónová formička perličky (korálky) guľaté - Maramisa

18.12 EUR

No tak toto je gól: Silikónová formička perličky (korálky) guľaté - Maramisa čo odoberáme od výrobcu Maramisa - tento produkt posielame v sezónne zľave za 17.24 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Maramisa

Radosť prinášajúci Silikónová formička perličky (korálky) guľaté - Maramisa od obľúbenej značky Maramisa - tento artikel je v túto chvíľu v úžasnej akcii za 16.73 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Silikónová formička perličky guľaté.

Natlačením modelovacej alebo poťahovacie hmoty do silikónových foriem vytvoríte šnúry korálok v troch veľkostiach. Korálkami môžete zdobiť poťahované torty rovno po obvode alebo korálky umiestnite na hornú časť torty. Z torty môžete tiež dekorovať korálky do oblúkov a spoje maskovať napríklad kvietkami alebo mašličkami. Touto dekoráciou ozdobíte svadobné torty, narodeninové torty pre deti i dospelých, môžete nimi olemovať aj cupcakes. Korálky na poťahované zákusky ľahko prilepíte jedlým lepidlom alebo kráľovskou glazúrou.

Rozmery Parametre produktu Silikónová formička perličky (korálky) guľaté - Maramisa

  • Názov: Silikónová formička perličky (korálky) guľaté - Maramisa
  • EAN:
  • Výrobca: Maramisa
  • Cena: 16.73 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová formička perličky (korálky) guľaté - Maramisa

Silikónová formička perličky (korálky) guľaté - Maramisa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky