Silikónová formička Plot - Maramisa

Silikónová formička Plot - Maramisa

10.17 EUR

Dnes je tu pre vás Silikónová formička Plot - Maramisa čo odoberáme od výrobcu Maramisa - tento produkt doručujeme po zlacnenie za 10.38 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Maramisa

Nie je prečo váhať, Silikónová formička Plot - Maramisa od originálneho výrobcu Maramisa - tento artikel je tu pre vás v perfektnej akcii za 10.08 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť..

Silikónová formička v tvare plôtika na rýchlu výrobu jedlých tortových dekorácií.

Silikónová formička plotu je ideálna na jednoduchú prípravu jedlých dekorácií na tortu. Modelovať môžete fondánom, isomaltom, gumpastou, ľadom, voskom, želatínou, marcipánom, čokoládou, mydlom, glazúrou royal icing a ďalšími materiálmi.

Vytvorte si malú guľôčku poťahovacej hmoty a vtlačte do formy. Vršok zrežte do roviny. Pre lepší výsledok je lepšie nechať hmotu úplne stvrdnúť (pôjde lepšie vybrať). Odporúčame dať formičku na chvíľu do mrazničky<

Parametre produktu Silikónová formička Plot - Maramisa

  • Názov: Silikónová formička Plot - Maramisa
  • EAN:
  • Výrobca: Maramisa
  • Cena: 10.08 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová formička Plot - Maramisa

Silikónová formička Plot - Maramisa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky