Silikónová formička rozprávkové postavičky Mimoni - Maramisa

13.76 EUR

No a toto chcete: Silikónová formička rozprávkové postavičky Mimoni - Maramisa s pečaťou kvality Maramisa - tento produkt objednáte extra výhodne za 13.72 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Maramisa

Najpredávanejšie Silikónová formička rozprávkové postavičky Mimoni - Maramisa s trendy značkou Maramisa - tento artikel je tu pre vás v časovej obmedzenej zľave za 13.72 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Silikónová formička osem postavičiek na tortu na oslavu v štýle Mimoňov.

Silikónovými formičkami vytvoríte osem postavičiek Mimoňov. Týmito obľúbenými rozprávkovými figúrkami môžete zdobiť torty, cupcakes, sušienky a ďalšie výrobky.

Modelovaciu alebo poťahovaciu hmotu natlačte do formičiek. Po vybratí postavičky dokreslite gélovými alebo tekutými farbami. Na maľovanie drobných detailov sa vám budú hodiť farebné fixky. Postavičky na poťahované torty pripevníte jedlým lepidlom alebo kráľovskou glazúrou. Formičky môžete vyliať aj čokoládou a dekorovať krémom  zdobené torty, cupcakes alebo sušienky.

Silikónové formičky na oslavu v štýle Mimoň sú ideálne na jednoduchú prípravu jedlých dekorácií na tortu s tematikou obľúbených Mimoňov. Modelovať môžete fondánom, isomaltom, gumpastou, ľadom, voskom, želatínou, marcipánom, čokoládou, mydlom, glazúrou royal icing a ďalšími materiálmi.

Tip: Formičky naplnené hmotou vložte na 5 až 10 minút do mrazničky a potom jemným zatlačením za dno vyklopte.

Veľkosti postavičiek: 2,2 až 3 cm - osem postavičiek

Parametre produktu Silikónová formička rozprávkové postavičky Mimoni - Maramisa

  • Názov: Silikónová formička rozprávkové postavičky Mimoni - Maramisa
  • EAN:
  • Výrobca: Maramisa
  • Cena: 13.72 EUR
  • Party téma: Minions - Mimoni
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky

Silikónová formička rozprávkové postavičky Mimoni - Maramisa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky