Silikónová vareška

Silikónová vareška, 28 cm - ORION domácí potřeby

5.19 EUR

Špičkový tovar, Silikónová vareška, 28 cm - ORION domácí potřeby s pečaťou kvality ORION domácí potřeby - tento hit môžete zaobstarať v bombastické akcii za 4.98 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí..

Kategória: ,
SKU: 8592381100087
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Silikónová vareška, 28 cm - ORION domácí potřeby od známej značky ORION domácí potřeby - tento tovar si môžete objednať za vynikajúcu cenu 4.98 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Vařečka kulatá ze silikonu je naprosto skvělý pomocník. Na rozdíl od dřevěných se nespálí ani neobarví, nepřejímá pachy z připravovaných potravin, nepoškrábe nádoby s nepřilnavým nebo keramickým povrchem, je odolná vůči vysokým teplotám. Je pevná - vyztužená. Můžete ji díky očku zavěsit. Materiál: silikon - odolný vůči teplotám -40 °C až +220 °C, výztuž - kov. Rozměry: š. 5 cm, d. 28 cm.

Varecha guľatá zo silikónu je úplne skvelý pomocník. Na rozdiel od drevených sa nespáli ani nezafarbí, nepreberá pachy z pripravovaných potravín, nepoškriabe nádoby s nepriľnavým alebo keramickým povrchom, je odolná voči vysokým teplotám. Je pevná - vystužená. Vďaka očku ju môžete aj zavesiť.

Materiál: silikón - odolný voči teplotám -40 ° C do +220 ° C, výstuž - kov.
Rozmery: š. 5 cm, Parametre produktu Silikónová vareška, 28 cm - ORION domácí potřeby

  • Názov: Silikónová vareška, 28 cm - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381100087
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 4.98 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová vareška

Silikónová vareška, 28 cm - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky