Silikónová vareška

Silikónová vareška, 28 cm - ORION

5.28 EUR

Perfektný Silikónová vareška, 28 cm - ORION od spoločnosti ORION - tento artikel nakupujte v úžasnej akcii za 5.28 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8592381100087
Do obchodu

Popis

ORION

Hit z katalógu: Silikónová vareška, 28 cm - ORION originálne od labelu ORION - tento artikel pořizujte za úžasnú cenu 5.28 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. No a to sa jednoducho oplatí..

Vařečka kulatá ze silikonu je naprosto skvělý pomocník. Na rozdíl od dřevěných se nespálí ani neobarví, nepřejímá pachy z připravovaných potravin, nepoškrábe nádoby s nepřilnavým nebo keramickým povrchem, je odolná vůči vysokým teplotám. Je pevná - vyztužená. Můžete ji díky očku zavěsit. Materiál: silikon - odolný vůči teplotám -40 °C až +220 °C, výztuž - kov. Rozměry: š. 5 cm, d. 28 cm.

Varecha guľatá zo silikónu je úplne skvelý pomocník. Na rozdiel od drevených sa nespáli ani nezafarbí, nepreberá pachy z pripravovaných potravín, nepoškriabe nádoby s nepriľnavým alebo keramickým povrchom, je odolná voči vysokým teplotám. Je pevná - vystužená. Vďaka očku ju môžete aj zavesiť.

Materiál: silikón - odolný voči teplotám -40 ° C do +220 ° C, výstuž - kov.
Rozmery: š. 5 cm, Parametre produktu Silikónová vareška, 28 cm - ORION

  • Názov: Silikónová vareška, 28 cm - ORION
  • EAN: 8592381100087
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 5.28 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónová vareška

Silikónová vareška, 28 cm - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky