Silikónové košíčky na muffiny - cupcake formička 12 ks oranžové (5

Silikónové košíčky na muffiny - cupcake formička 12 ks oranžové (5,5 x 2,5 cm) - ORION

4.81 EUR

Najpredávanejšie Silikónové košíčky na muffiny - cupcake formička 12 ks oranžové (5,5 x 2,5 cm) - ORION od obľúbeného výrobcu ORION - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 4.91 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 8592381091934
Do obchodu

Popis

ORION

Akostný Silikónové košíčky na muffiny - cupcake formička 12 ks oranžové (5,5 x 2,5 cm) - ORION s pečaťou kvality ORION - tento produkt kúpite s výnimočnou zľavou za 4.77 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Silikónové formičky na muffiny vo veselej oranžovej farbe. Priemer 5,5 cm, výška 2,5 cm.

Silikónové formičky môžete použiť priamo na plnenie vhodnými cestami, ktoré v košíčkoch upečiete, alebo môžete formičky vyložiť papierovými košíčkami, ktoré vyladíte podľa charakteru príležitosti, ku ktorej bábovečky pripravujete. Po upečení môžete plniť a zdobiť krémom, čokoládou, polevami, poťahovacími hmotami a ostatnými tematickými dekoráciami. Výhodou silikónovej formičky je, že z nej možno dezert ľahko vyklopiť a nie je potrebné ju vymazávať. Môžete v nich tiež pripravovať studené dezerty alebo čokoládové škrupiny, ktoré naplníte šľahačkou alebo zmrzlinou a ozdobíte ovocím. Silikón odolá teplotám od - 40 do 230 ⁰C a neprenáša pachy.

Silikónové pečiace košíčky na muffiny. Pečiaca silikónová forma je vhodná na pečenie piškótového, trených i kysnutých ciest, ale aj na zmrazovanie.

Formičky sú vynikajúce svojou nepriľnavosťou a ľahkou údržbou. Po upečení sa obsah nepripaľuje a ľahko sa vyklápa von. Formičky sa pred použitím nemusia vymazávať olejom, maslom ani tukom. Majú dlhú životnosť, nepohlcujú pachy a sú ľahko umývateľné. Veľkou výhodou je úsporné skladovanie a vysoká tepelná odolnosť v rozsahu od -40 ° do + 230 ° C.

Vďaka tepelnému rozsahu možno formu využiť v plynovej, elektrickej, teplovzdušnej rúre, ale aj v mrazničke.

Materiál: silikón
Rozmery: priemer 5,5 cm, výška 2,5 cm.

Parametre produktu Silikónové košíčky na muffiny - cupcake formička 12 ks oranžové (5,5 x 2,5 cm) - ORION

  • Názov: Silikónové košíčky na muffiny - cupcake formička 12 ks oranžové (5,5 x 2,5 cm) - ORION
  • EAN: 8592381091934
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 4.77 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Silikónové košíčky na muffiny - cupcake formička 12 ks oranžové (5

Silikónové košíčky na muffiny - cupcake formička 12 ks oranžové (5,5 x 2,5 cm) - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky