Smartflex Velvet 1

Smartflex Velvet 1,4 kg jahoda - Formix

12.91 EUR

Perfektný Smartflex Velvet 1,4 kg jahoda - Formix originálne od labelu Formix - tento artikel čaká na vás vo výhodnej akcii za 12.74 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Formix

Nie je prečo váhať, Smartflex Velvet 1,4 kg jahoda - Formix s pečaťou kvality Formix - tento artikel objednávajte v úžasnej akcii za 12.74 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Smartflex Velvet 1,4 kg - poťahovacie hmota na torty s príchuťou jahôd

Snehovo biela, extra pružná hmota s vynikajúcimi vlastnosťami, vhodná najmä na poťahovanie tort a modelovanie figurek.ty tvrdnú najmä na povrchu a vo vnútri zostávajú dlhšiu dobu mäkšie. Nepotí sa. Ideálna teplota na spracovanie okolo 22 st C.

Pri modelácii aj poťahovaní je veľmi pružná, nelepí sa, rýchlo si drží tvar a "nesesedá" ani pri tvorbe väčších predmetov. Veľmi dobre sa prefarbuje. Odporúčame gélové farby. Veľmi dobre sa pracuje v teple. Pri váľanie je vhodné podsypať - napríklad podsypovým cukrom.

Tuhne a drží tvar rýchlejšie než napríklad icing, pritom zostáva mäkká. Figúrky zostávajú držať aj v menej prirodzených polohách, a to bez výstuh.

Príchuť: Jahoda

Hmotnosť 1,4 Kg

Parametre produktu Smartflex Velvet 1,4 kg jahoda - Formix

  • Názov: Smartflex Velvet 1,4 kg jahoda - Formix
  • EAN:
  • Výrobca: Formix
  • Cena: 12.74 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Smartflex Velvet 1

Smartflex Velvet 1,4 kg jahoda - Formix

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky