Souplesse - Banánová poleva elastická tuková 500 g -

Souplesse - Banánová poleva elastická tuková 500 g -

3.4 EUR

Nie je prečo váhať, Souplesse - Banánová poleva elastická tuková 500 g - značky - tento produkt predávame za bombastickú cenu 3.22 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Veľmi obľúbený produkt Souplesse - Banánová poleva elastická tuková 500 g - od popredného výrobcu - tento produkt máte za pár kliknutí za bombastickú cenu 3.13 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Banánová poleva na múčniky a čajové pečivo - vyzerá lákavo a lepšie chutí.

Tuková banánová poleva má skvelú banánovú príchuť a lákavú žltú farbu. Neláme sa pri krájaní múčnikov a je ďalšou veľkou výhodou je, že je zmraziteľná. Výborná ako na múčniky, tak na čajové pečivo.

Hmotnosť: 500g

PRÁCA s polevou: každá poleva sa rozpúšťa pri max. teplote 50 ° C. Temperuje sa na 25-30 ° C - pri tejto teplote s polevou pracujeme. Vyššia teplota pri rozpúšťaní poškodzuje štruktúru polevy - hrudkuje sa a pod.

Zloženie:Parametre produktu Souplesse - Banánová poleva elastická tuková 500 g -

  • Názov: Souplesse - Banánová poleva elastická tuková 500 g -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 3.13 EUR
  • Farba: Žlutá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Souplesse - Banánová poleva elastická tuková 500 g -

Souplesse - Banánová poleva elastická tuková 500 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky