Souplesse - Karamelová poleva elastická tuková 500 g -

Souplesse - Karamelová poleva elastická tuková 500 g -

3.67 EUR

V akcii je len tu Souplesse - Karamelová poleva elastická tuková 500 g - s pečaťou kvality - tento artikel musíte mať v perfektnej akcii za 3.49 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Souplesse - Karamelová poleva elastická tuková 500 g - od známeho výrobcu - tento produkt máte za pár kliknutí za takmer veľkoobchodnú cenu 3.38 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Karamelová poleva elastická tuková, ktorej obrovskou výhodou je to, že sa neláme.

Tuková "čokoládová" poleva s príchuťou a farbou karamelu, tj. hrdzavo hnedá - určená na polievanie tort, rolád, drobného pečiva.

Dodávaná hmotnosť 500g

Poleva je zmraziteľná, takže gazdinky, ktoré nespotrebujú celé balenie, zvyšok jednoducho starostlivo zabali a odložia do mrazničky. 

Často sa stretávame s rovnakou otázkou - polevu na drobné pečivo nastavte stuženým tukom, docielite tak jemnejšiu vrstvu. Na torty a múčniky použite polevu rozpustenú - bude pekne kryť Parametre produktu Souplesse - Karamelová poleva elastická tuková 500 g -

  • Názov: Souplesse - Karamelová poleva elastická tuková 500 g -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 3.38 EUR
  • Energetická hodnota: 579,3 kcal
  • Tuky: 37 g
Pozrite si všetky produkty značky
Souplesse - Karamelová poleva elastická tuková 500 g -

Souplesse - Karamelová poleva elastická tuková 500 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky