Souplesse - Kávová poleva elastická tuková 3 kg -

Souplesse - Kávová poleva elastická tuková 3 kg -

24.13 EUR

Práve je za dobrú cenu Souplesse - Kávová poleva elastická tuková 3 kg - od obľúbenej značky - tento hit získate vo výhodnej akcii za 22.9 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Limitovaná edícia produktu Souplesse - Kávová poleva elastická tuková 3 kg - od popredného výrobcu - tento tovar zakúpite výhodne za 22.23 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Souplesse - Kávová poleva elastická tuková v 3-kilovom balení.

Tuková poleva s príchuťou kávovou, mraziteľná. Poleva sa pri krájaní múčnikov neláme, je mierne nariedená tukom, vynikajúca na rozšírenie sortimentu drobného pečiva.

Hmotnosť: 3kg

PRÁCA s polevou: každá poleva sa rozpúšťa pri max. teplote 50 ° C. Temperuje sa na 25-30 ° C - pri tejto teplote s polevou pracujeme. Vyššia teplota pri rozpúšťaní poškodzuje štruktúru polevy - hrudkuje sa a pod.

Zloženie: Cukor, rastlinný Parametre produktu Souplesse - Kávová poleva elastická tuková 3 kg -

  • Názov: Souplesse - Kávová poleva elastická tuková 3 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 22.23 EUR
  • Farba: Hnědá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Souplesse - Kávová poleva elastická tuková 3 kg -

Souplesse - Kávová poleva elastická tuková 3 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky