Souplesse - Poleva tuková elastická biela 3 kg -

Souplesse - Poleva tuková elastická biela 3 kg -

18.4 EUR

Perfektný Souplesse - Poleva tuková elastická biela 3 kg - od spoločnosti - tento hit nájdete za skvelú cenu 17.47 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Top produkt, Souplesse - Poleva tuková elastická biela 3 kg - od obľúbeného výrobcu - tento tovar si môžete nechať poslať za perfektnú cenu 16.95 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Tuková biela poleva - klasická s vanilkovou príchuťou, jemná, zmraziteľná a nelámajúca sa pri krájaní. Poleva je výborná na múčniky i drobné čajové pečivo.

Hmotnosť: 3000g

PRÁCA s polevou: každá poleva sa rozpúšťa pri max. teplote 50 ° C. Temperuje sa na 25-30 ° C - pri tejto teplote s polevou pracujeme. Vyššia teplota pri rozpúšťaní poškodzuje štruktúru polevy - tvoria sa hrudky a pod.

Zloženie: Cukor, rastlinný tuk (nestužený, palmový), rastlinný olej (nestužený, kokosový), laktóza, sušená srvátka, emulgátory: sójový lecitín (E322) a tristearát<

Parametre produktu Souplesse - Poleva tuková elastická biela 3 kg -

  • Názov: Souplesse - Poleva tuková elastická biela 3 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 16.95 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Souplesse - Poleva tuková elastická biela 3 kg -

Souplesse - Poleva tuková elastická biela 3 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky