Špička likérové 24-36 - Kovovýroba Jeníkov

Špička likérové 24-36 - Kovovýroba Jeníkov

11.82 EUR

Trendy Špička likérové 24-36 - Kovovýroba Jeníkov čo berieme od značky Kovovýroba Jeníkov - tento artikel je v tento okamih za perfektnú cenu 11.96 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

SKU: 8594034481246
Do obchodu

Popis

Kovovýroba Jeníkov

V akcii je len tu Špička likérové 24-36 - Kovovýroba Jeníkov od obľúbenej značky Kovovýroba Jeníkov - tento tovar si môžete kúpiť extra lacno za 11.6 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Špička likérové ​​24-36

Recept na likérové ​​špičky

7 dkg cukru kryštál alebo krupica

2 dkg sójovej múky (hladkej odtučnené) k dostaniu v predajniach zdravej výživy

1 dkg kakaa

1 dl vody

5 dkg čokolády na varenie

10 dkg stuženého 100% tuku

cca 22 ks okrúhlych piškót

čokoládu a trochu stuženého tuku

vaječný koňak

trochu sušeného mlieka na zahustenie koňaku

Múku, kakao, cukor a vodu zmiešame a dáme asi na štyri minútky povariť. Pri varení, asi na 4 stupeň miešame, aby sa nám zmes nepripálila. Ostavíme a zamiešame čokoládu. necháme úplne vychladnúť, trebárs aj do druhého dňa. Potom zašľaháme zmäknutý stužený tuk. Dbajte na to, aby ste naozaj mali vyšľahanú hmotu bez kúskov tuku.

Než budeme robiť špičky, dáme si hmotu na chvíľu do chladničky, ale nie úplne stuhnú, aby išla hmota tlačiť vrecúškom. Medzi tým si na piškóty natrieme čokoládu. Zabráni nám zmäknutie piškótu. Hmotu vytlačíme špeciálnym nadstavcom na piškóty a dáme do chladničky. Môžeme si tiež upiecť svoje buflery. (Nadstavec má na strane malú dierku a tá musí zostať vonku). Zásada pri ďalšom spracovaní špičiek je, že musí byť veľa studené, najlepšie namrazené. Nezabudnite si tiež nechať hmotu na uzavretie špičiek. Vaječný koňak si trochu zahustíme sušeným mliekom, naplníme špičky a uzavrieme je ozdobným nadstavcom. Dáme opäť do chladničky. Rozrobíme si čokoládu s tukom a veľmi ľadovej špičky v nej namáčame.

Parametre produktu Špička likérové 24-36 - Kovovýroba Jeníkov

  • Názov: Špička likérové 24-36 - Kovovýroba Jeníkov
  • EAN: 8594034481246
  • Výrobca: Kovovýroba Jeníkov
  • Cena: 11.6 EUR
  • Materiál: Kov
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Špička likérové 24-36 - Kovovýroba Jeníkov

Špička likérové 24-36 - Kovovýroba Jeníkov

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky