Spring (Jar) - Patchwork Cutters

Spring (Jar) - Patchwork Cutters

4.6 EUR

Váš obľúbený tovar, Spring (Jar) - Patchwork Cutters od známeho výrobcu Patchwork Cutters - tento produkt máte za pár kliknutí vo zľavové akciu za 4.46 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

SKU: 5060325301591
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Dnes sme vybrali: Spring (Jar) - Patchwork Cutters od značky Patchwork Cutters - tento produkt predávame výhodne za 4.33 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Plastový vypichovač Spring v tvare jarných kvietkov.

Kvetinovým vzorom môžete zdobiť torty s tematikou práve prebiehajúceho ročného obdobia. Vzory môžete vykrajovať do poťahovacích a modelovacích hmôt. Obtlačený vzor ďalej vykresľujte tekutými alebo gélovými farbami. Na pripevnenie na povrch poťahovanej torty použite najlepšie jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov ako napr. sušienková cesta, cukrpasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na Parametre produktu Spring (Jar) - Patchwork Cutters

  • Názov: Spring (Jar) - Patchwork Cutters
  • EAN: 5060325301591
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 4.33 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Spring (Jar) - Patchwork Cutters

Spring (Jar) - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky