Srdiečka - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Srdiečka - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

3.43 EUR

Perfektný Srdiečka - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook s pečaťou kvality Smart Cook - tento produkt predávame výhodne za 3.39 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 8595663028178
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Váš obľúbený produkt, Srdiečka - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook originálne od labelu Smart Cook - tento hit nájdete extra lacno za 3.39 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Dve formičky a dvanásť rôznych srdiečok.

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacie alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklepnutie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenou hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne ako keď vykrajujeme o vianociach cukrová - to ak máte hmotu vyváľené na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte lepšie vyklepnúť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím vypichovače dôkladne umyte.

Rozmery:

od cca 0,6 do 3 cm

Parametre produktu Srdiečka - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Srdiečka - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028178
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 3.39 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Srdiečka - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Srdiečka - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky