Srdiečka - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

4.64 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Srdiečka - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook značky Smart Cook - tento hit môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 4.83 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 8595663028116
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Hit poslednej doby, Srdiečka - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook od popredného výrobcu Smart Cook - tento hit ľahko nájdete vo výhodnej akcii za 4.83 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Piestový Vypichovač na tvorbu srdiečok. Sada obsahuje dva vypichovače.

Precízne spracovanie vypichovače na modelovacej hmoty a marcipán vám uľahčí tvarovanie náročných tvarov a prvkov pre vaše tortovej zdobenie a dekorácie.

Piestové vyúichovače fungujú na báze "pečiatky", kedy vzorovaná matrice zachádza do tela vypichovače. Sndno tak nielen vykrojíte požadovaný tvar, ale najmä ho ľahko a jednoducho vyklepnete. Ak sa vám vyváľenie hmota lepí, odporúčame podyspat práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom, ktorý tiež nájdete v našej ponuke. Možno použiť aj škrob, napr. Kukuričný alebo zemiakový. Hmota sa tiež môže lepiť, ak je okolitá teplota alebo teplota hmoty vyššia. V takom prípade sacom dať Vypichovač na chvíľočku do mrazničky schladiť.

Po použití oplachujeme vo vode so saponátom a vysušíme. Neodporúčame umývať v umývačke riadu.

Rozmery:

0,9 až 4,3 cm

Parametre produktu Srdiečka - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

  • Názov: Srdiečka - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook
  • EAN: 8595663028116
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 4.83 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Srdiečka - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky