Stencil - Camilla Rose Cake set -

Stencil - Camilla Rose Cake set -

29.25 EUR

Hit z katalógu: Stencil - Camilla Rose Cake set - Designer Stencils čo odoberáme od výrobcu Designer Stencils - tento artikel musíte mať v jedinečnej akcii za 29.87 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Špičkový tovar, Stencil - Camilla Rose Cake set - od známej značky - tento hit môžete zaobstarať za bombastickú cenu 30.61 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Stencil Camilla Rose - 3 šablóny v nadčasovom vzore.

Stencil - flexibilná šablóna z pružného plastu slúži na decentné, a pritom rýchle zdobenie múčnikov. Používa sa kráľovská glazúra, púdrová farba alebo aj perleťové farby. Pri dekorovaní na múčniky  potiahnuté modelovacou hmotou musíme aplikovať na zaschnutý povrch, aby nedochádzalo ku schádzaniu vzoru alebo deformácii múčnika. Šablóna sa napne pomocou pružnej gumy (nie je súčasťou šablón) a v tenkej vrstve nanesiete hmotu.

Sada sa skladá z troch šablón s rozmermi: 10x35,5, 13x35,5 a 10x35,5cm.

Parametre produktu Stencil - Camilla Rose Cake set -

  • Názov: Stencil - Camilla Rose Cake set -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 30.61 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Camilla Rose Cake set -

Stencil - Camilla Rose Cake set -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky