Stencil - Contemporary Filagree -

Stencil - Contemporary Filagree -

13.63 EUR

Trendy Stencil - Contemporary Filagree - originálne od labelu - tento artikel pořizujte za bombastickú cenu 13.03 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Vynikajúci Stencil - Contemporary Filagree - od populárneho výrobcu - tento tovar si môžete zaobstarať za perfektnú cenu 12.65 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Stencil - Contemporary Filagree je flexibilná šablóna na decentné a rýchle zdobenie tort a dezertov.

Flexibilná šablóna z pružného plastu slúžiaca na decentné, a pritom rýchle zdobenie múčnikov. Používa sa kráľovská glazúra, púdrová farba alebo aj perleťové farby. Pri dekorovaní múčnikov potiahnutých modelovacou hmotou musíme aplikovať na zaschnutý povrch, aby nedochádzalo ku schádzaniu vzoru alebo deformácii múčnika. Šablóna sa napne pomocou pružnej gumy (nie je súčasťou šablón) a v tenkej vrstve nanesiete hmotu.

Rozmer dekoru: 10x44 cm

Parametre produktu Stencil - Contemporary Filagree -

  • Názov: Stencil - Contemporary Filagree -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 12.65 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Contemporary Filagree -

Stencil - Contemporary Filagree -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky