Stencil - Damask Cake sada -

Stencil - Damask Cake sada -

50.21 EUR

Spokojnosť prinášajúci Stencil - Damask Cake sada - s akostnou značkou - tento artikel odporúčame extra výhodne za 47.76 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nie je prečo váhať, Stencil - Damask Cake sada - od top značky - tento tovar si môžete zaobstarať v akcii za 46.35 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Stencil v krajkových motívoch Damask - celá sada šablón rôznych rozmerov.

Flexibilná šablóna z pružného plastu slúžiaca na decentné, a pritom rýchle zdobenie múčnikov. Používa sa kráľovská glazúra, púdrová farba alebo aj perleťové farby. Pri dekorovaní múčnikov potiahnutých modelovacou hmotou musíme aplikovať na zaschnutý povrch, aby nedochádzalo ku schádzaniu vzoru alebo deformácii múčnika. Šablóna sa napne pomocou pružnej gumy (nie je súčasťou šablón) a v tenkej vrstve nanesiete hmotu.

Rozmery: sada obsahuje šablóny týchto rozmerov: (výškaxdĺžka) 10,4x14cm, 7,90x19cm, 9x9cm, 6,7x25cm, 15,5x34cm.

Parametre produktu Stencil - Damask Cake sada -

  • Názov: Stencil - Damask Cake sada -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 46.35 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Damask Cake sada -

Stencil - Damask Cake sada -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky