Stencil - filigránkový pás -

Stencil - filigránkový pás -

15.37 EUR

V akcii je len tu Stencil - filigránkový pás - s preslávenou značkou - tento tovar si môžete nechať dodať pri časovo obmedzenej akcii za 14.62 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Unikátny Stencil - filigránkový pás - od obľúbenej značky - tento artikel je v túto chvíľu pri likvidácii skladu za neprekonateľných 14.19 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Stencil - filigránkový pás na rýchle zdobenie povrchu tort a dezertov.

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete na rýchlu dekoráciu povrchu dezertu. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

 

Množstvo: 1 ks, rozmer 34x10cm. Motív je zobrazený na druhom korpuse zo spodu.

Parametre produktu Stencil - filigránkový pás -

  • Názov: Stencil - filigránkový pás -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 14.19 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - filigránkový pás -

Stencil - filigránkový pás -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky