Stencil - Floral Lace Swag (šablóna na tortu) -

Stencil - Floral Lace Swag (šablóna na tortu) -

10.8 EUR

Urobte si radosť: Stencil - Floral Lace Swag (šablóna na tortu) - od producenta - tento artikel sa na vás teší za skvelú cenu 10.8 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 0787484007663
Do obchodu

Popis

No tak toto je gól: Stencil - Floral Lace Swag (šablóna na tortu) - od top výrobcu - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnú cenu 10.48 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Urobte si radosť..

Stencil na aplikáciu kráľovskej glazúry, cukru, kakaa, krému, potravinárskych farieb, čokolády a iných cukrárskych poliev na povrch múčnika.

Pri aplikácii vždy dbáme na to, aby bol povrch tuhý a nedošlo k deformácii tvaru múčnika. Pri splnení tejto podmienky napneme šablónu na povrch a cukrárskou kartou natrieme požadovanú zmesou cez vyrezané otvory. Nanášame len také množstvo, ktoré zaplní výkroje. Potom šablónu odstránime, prípadne špáradlom doladíme detaily. Takto postupujeme do pokrytia celého povrchu. Po ukončení prác šablónu opláchneme vo vode so saponátom - nepoužívame vriacu vodu, došlo by k deformácii výrobku. Parametre produktu Stencil - Floral Lace Swag (šablóna na tortu) -

  • Názov: Stencil - Floral Lace Swag (šablóna na tortu) -
  • EAN: 0787484007663
  • Výrobca:
  • Cena: 10.48 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Floral Lace Swag (šablóna na tortu) -

Stencil - Floral Lace Swag (šablóna na tortu) -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky