Stencil - Gilded Floral Set -

Stencil - Gilded Floral Set -

14.99 EUR

Ponuka pre vás: Stencil - Gilded Floral Set - Designer Stencils od top značky Designer Stencils - tento hit môžete zohnať takmer zadarmo za 14.24 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Perfektný Stencil - Gilded Floral Set - od top výrobcu - tento tovar si môžete nechať dodať s úžasnou cenovkou 18.52 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Stencil s jemným kvietkovým vzorom. V cene 2 šablóny.

Flexibilná šablóna z pružného plastu slúžiaca na decentné, a pritom rýchle zdobenie múčnikov. Používa sa kráľovská glazúra, púdrová farba alebo aj perleťové farby. Pri dekorovaní múčnikov potiahnutých modelovacou hmotou musíme aplikovať na zaschnutý povrch, aby nedochádzalo ku schádzaniu vzoru alebo deformácii múčnika. Šablóna sa napne pomocou pružnej gumy (nie je súčasťou šablón) a v tenkej vrstve nanesiete hmotu.

Rozmery: 31x10cm, dve šablóny.

Parametre produktu Stencil - Gilded Floral Set -

  • Názov: Stencil - Gilded Floral Set -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 18.52 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Gilded Floral Set -

Stencil - Gilded Floral Set -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky