Stencil - Hawaiian Palms 2 -

Stencil - Hawaiian Palms 2 -

7.77 EUR

Veľmi obľúbený produkt Stencil - Hawaiian Palms 2 - od značky - tento hit môžete získať v časovej obmedzenej zľave za 7.93 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No tak toto je gól: Stencil - Hawaiian Palms 2 - od značky - tento produkt máte na dosah ruky v akcii za 7.7 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Stencil - šablóna so vzorom havajských paliem.

Stencil - flexibilná šablóna z pružného plastu slúžiaca na decentné, a pritom rýchle zdobenie múčnikov. Používa sa kráľovská glazúra, púdrová farba alebo aj perleťové farby. Pri dekorovaní múčnikov potiahnutých modelovacou hmotou musíme aplikovať na zaschnutý povrch, aby nedochádzalo ku schádzaniu vzoru alebo deformácii múčnika. Šablóna sa napne pomocou pružnej gumy (nie je súčasťou šablón) a v tenkej vrstve nanesiete hmotu.

Na ilustračnej fotografii sa jedná o bočný dekor, rozmer 8x30,5cm.

Parametre produktu Stencil - Hawaiian Palms 2 -

  • Názov: Stencil - Hawaiian Palms 2 -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 7.7 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Hawaiian Palms 2 -

Stencil - Hawaiian Palms 2 -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky