Stencil - Hrozno -

Stencil - Hrozno -

5.27 EUR

Špičkový tovar, Stencil - Hrozno - od firmy - tento produkt máte na dosah ruky s úžasnou cenovkou 5.38 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Diskontný Stencil - Hrozno - od top značky - tento artikel odporúčame v bombastické akcii za 5.23 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Stencil s motívom strapca hrozna s listom.

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete pri rýchlej dekorácii povrchu dezertov. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

Množstvo: 1 ks, rozmer 12,7x7cm

Parametre produktu Stencil - Hrozno -

  • Názov: Stencil - Hrozno -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 5.23 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Hrozno -

Stencil - Hrozno -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky