Stencil - Jemné filigránky Scrollwork -

Stencil - Jemné filigránky Scrollwork -

4.96 EUR

Urobte si radosť: Stencil - Jemné filigránky Scrollwork - od kvalitnej značky - tento tovar si môžete objednať v bombastické akcii za 5.07 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Diskontný Stencil - Jemné filigránky Scrollwork - obľúbenej značky - tento tovar zakúpite za vynikajúcu cenu 4.92 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Stencil - motív jemné filigránky.

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete na rýchlu dekoráciu povrchu dezertu. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

Množstvo: kus, veľkosť vzoru: 5x17cm.

Parametre produktu Stencil - Jemné filigránky Scrollwork -

  • Názov: Stencil - Jemné filigránky Scrollwork -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 4.92 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Jemné filigránky Scrollwork -

Stencil - Jemné filigránky Scrollwork -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky