Stencil - Malý filigránkový pás -

Stencil - Malý filigránkový pás -

8.08 EUR

Prvotriedný Stencil - Malý filigránkový pás - Designer Stencils od výrobcu Designer Stencils - tento produkt objednáte s úžasnou cenovkou 8.25 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No tak toto je gól: Stencil - Malý filigránkový pás - od obľúbenej značky - tento artikel nakupujte v úžasnej akcii za 8.01 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Stencil na filigránky.

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete na rýchlu dekoráciu povrchov dezertov. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

Množstvo: 1 ks, rozmer 27x6cm.

Parametre produktu Stencil - Malý filigránkový pás -

  • Názov: Stencil - Malý filigránkový pás -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 8.01 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Malý filigránkový pás -

Stencil - Malý filigránkový pás -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky