Stencil - margarétkový pás -

Stencil - margarétkový pás -

8.39 EUR

Práve je za dobrú cenu Stencil - margarétkový pás - od kvalitnej značky - tento artikel je tu pre vás v neopakovateľnej akcii za 8.57 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ponuka pre vás: Stencil - margarétkový pás - od originálneho výrobcu - tento produkt máte po jednoduchej objednávke takmer zadarmo za 8.32 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Stencil s motívom margarétiek.

Flexibilná šablóna s jemným kvietkovým vzorom, ktorú úspešne použijete pri rýchlej dekorácii povrchu dezertov. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

Množstvo: 1 ks, rozmer 27,5x9cm.

Parametre produktu Stencil - margarétkový pás -

  • Názov: Stencil - margarétkový pás -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 8.32 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - margarétkový pás -

Stencil - margarétkový pás -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky